Face Moisturizers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.61, formerly: $19.49
SAVE $4.88
Plus tax
Cetaphil
Moisturizing Lotion Very Dry To Normal Skin
473 ml, $3.09/100ml

sale: $12.39, formerly: $15.49
SAVE $3.10
Plus tax
Neutrogena
Eye Makeup Remover, Oil Free
162 ml, $7.65/100ml
sale: $14.61, formerly: $19.49
SAVE $4.88
Plus tax
Cetaphil
Oily Skin Cleanser Combination To Oily Skin
473 ml, $3.09/100ml
sale: $21.24, formerly: $24.99
SAVE $3.75
Plus tax
Cerave
Acne Control Cleanser for Acne-Prone, Sensitive Skin
355 ml, $5.98/100ml
Low Stock

sale: $21.59, formerly: $26.99
SAVE $5.40
Plus tax
Neutrogena
Hydroboost Facial gel-cream with hyaluronic acid
47 ml, $45.94/100ml

sale: $20.39, formerly: $25.49
SAVE $5.10
Plus tax
Neutrogena
All In one Makeup Remover Facial Cleansing Wipes, Plant Based and Compostable, Special Value Twin Pack
1 ea, $20.39/1ea

sale: $21.59, formerly: $26.99
SAVE $5.40
Plus tax
Neutrogena
Hydro Boost Gel Cream SPF25
47 ml, $45.94/100ml
sale: $27.19, formerly: $31.99
SAVE $4.80
Plus tax
Cerave
Moisturizing Cream, for All Skin Types
539 g, $5.04/100g

sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Cetaphil
Daily Facial Moisturizer SPF 15
120 ml, $8.74/100ml
Low Stock

sale: $14.24, formerly: $18.99
SAVE $4.75
Plus tax
Cetaphil
Daily Advance Ultra Hydrating Lotion
473 ml, $3.01/100ml

sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Neutrogena
Deep Clean Facial Cleanser
200 ml, $5.20/100ml
Low Stock

sale: $12.39, formerly: $15.49
SAVE $3.10
Plus tax
Neutrogena
Ultra Gentle Daily Cleanser
354 ml, $3.50/100ml
$25.99
Plus tax
Cerave
Am Face Moisturizer Spf 50, Daily Lotion With Uva+Uvb Protection
89 ml, $29.20/100ml
Low Stock

sale: $20.99, formerly: $27.99
SAVE $7.00
Plus tax
Cetaphil
Moisturizing Cream
453 g, $4.63/100g

sale: $14.24, formerly: $18.99
SAVE $4.75
Plus tax
Cetaphil
Daily Facial Moisturizer SPF 50
50 ml, $28.48/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































