Filters
Bakeware
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.00, formerly: $16.00
SAVE $5.00
Plus tax
President's Choice
Non-Stick 24 Cups Mini Muffin Pan
1 ea, $11.00/1ea
Out of Stock
sale: $14.00, formerly: $18.00
SAVE $4.00
Plus tax
Trudeau
Resistech 12 count muffin pan metal 0.6 millimetres
1 ea, $14.00/1ea
sale: $12.00, formerly: $16.00
SAVE $4.00
Plus tax
Trudeau
Resistech Loaf Pan 9x5" Metal 0.6MM
1 ea, $12.00/1ea
sale: $24.00, formerly: $26.00
SAVE $2.00
Plus tax
President's Choice
Melamine Mixing Bowls, Set of 3
1 ea, $24.00/1ea
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $17.00
SAVE $4.00
Plus tax
Wilton
Non-Stick Bakeware 12 Cup Muffin Pan Silver 26.6 X 36.8 X 3.3 Cm
1 ea, $13.00/1ea
sale: $18.00, formerly: $24.00
SAVE $6.00
Plus tax
Trudeau
Trudeau Structure Silicone Confetti Loaf Pan
1 ea, $18.00/1ea
sale: $25.50, formerly: $28.00
SAVE $2.50
Plus tax
President's Choice
Melamine Mixing Bowl Set With Lids, 6 Pieces
6x1.0 ea, $4.25/1ea
sale: $12.00, formerly: $16.00
SAVE $4.00
Plus tax
Trudeau
Resistech Oblong Cake Pan 9x13" Metal 0.6MM
1 ea, $12.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $14.00
SAVE $4.00
Plus tax
Trudeau
Resistech Fluted Cake Pan 10" Metal 0.6MM
1 ea, $10.00/1ea
sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Large Deep Mixing Bowl
1 ea, $12.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.00
SAVE $3.00
Plus tax
Wilton
Non-Stick Bakeware Square Pan Silver 20.3 X 20.3 Cm
1 ea, $10.00/1ea
sale: $10.50, formerly: $15.00
SAVE $4.50
Plus tax
President's Choice
Textured Oblong Bake Pan, 9X13"
1 ea, $10.50/1ea
sale: $12.00, formerly: $16.00
SAVE $4.00
Plus tax
Wilton
Non-Stick Bakeware Oblong Pan Silver 33 × 22.8 × 5 Cm
1 ea, $12.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.00
SAVE $3.00
Plus tax
Wilton
Non-Stick Bakeware Round Pan Silver 20.3 X 3.8 Cm
1 ea, $10.00/1ea
sale: $19.50, formerly: $26.00
SAVE $6.50
Plus tax
President's Choice
Melamine Mixing Bowl Set
1 ea, $19.50/1ea
Low Stock
sale: $18.00, formerly: $23.00
SAVE $5.00
Plus tax
Trudeau
Resistech springform pan 9" metal 0.6mm
1 ea, $18.00/1ea
Low Stock
sale: $13.00, formerly: $17.00
SAVE $4.00
Plus tax
Wilton
Non-Stick Bakeware Pizza Pan Silver 30.4 Cm
1 ea, $13.00/1ea
sale: $12.00, formerly: $16.00
SAVE $4.00
Plus tax
Trudeau
Resistech Cooling Rack 14.5X20"
1 ea, $12.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.00
SAVE $3.00
Plus tax
Wilton
Non-Stick Bakeware Loaf Pan Silver 20.3 X 10.1 X 6.3 Cm
1 ea, $10.00/1ea
sale: $14.00, formerly: $18.00
SAVE $4.00
Plus tax
Wilton
Non-Stick Bakeware Large Baking Sheet Silver 43.1 X 27.9 Cm
1 ea, $14.00/1ea
sale: $14.00, formerly: $20.00
SAVE $6.00
Plus tax
President's Choice
President's Choice Large Silicone Baking Mat, Oven Safe to 450'F, 12.2 in x 17.1 in
1 ea, $14.00/1ea
sale: $9.00, formerly: $13.00
SAVE $4.00
Plus tax
President's Choice
Squared Textured Cake Pa, 9.5"
1 ea, $9.00/1ea
Out of Stock
sale: $21.00, formerly: $27.00
SAVE $6.00
Plus tax
Trudeau
12 count brownie pan confetti fuchsia
1 ea, $21.00/1ea
sale: $9.00, formerly: $13.00
SAVE $4.00
Plus tax
President's Choice
Textured Cookie Sheet, Medium 10X15"
1 ea, $9.00/1ea
Out of Stock
sale: $16.00, formerly: $21.00
SAVE $5.00
Plus tax
Trudeau
Resistech 24CT Mini Muffin Pan Metal 0.6MM
1 ea, $16.00/1ea
sale: $21.00, formerly: $27.00
SAVE $6.00
Plus tax
Trudeau
Resistech Set of 3 Cookie Sheets (S/M/L)
1 ea, $21.00/1ea
Low Stock
sale: $8.00, formerly: $12.00
SAVE $4.00
Plus tax
President's Choice
Cut-To-Measure Baking Mat Non-Stick
1 ea, $8.00/1ea
sale: $10.00, formerly: $14.00
SAVE $4.00
Plus tax
Trudeau
Resistech Round Cake Pan 9" Metal 0.6MM
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $15.00
SAVE $4.00
Plus tax
Wilton
Non-Stick Bakeware Medium Baking Sheet Silver 38.1 X 25.4 Cm
1 ea, $11.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































