Muffin & Cupcake Pans
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.00, formerly: $16.00
SAVE $5.00
Plus tax
President's Choice
Non-Stick 12 Cup Muffin Pan
1 ea, $11.00/1ea
sale: $21.00, formerly: $27.00
SAVE $6.00
Plus tax
Trudeau
Trudeau Structure Silicone Confetti 12-Count Muffin Pan
1 ea, $21.00/1ea
sale: $22.00, formerly: $28.00
SAVE $6.00
Plus tax
Trudeau
Trudeau Structure Silicone Confetti 24-Count Muffin Pan
1 ea, $22.00/1ea
sale: $11.00, formerly: $16.00
SAVE $5.00
Plus tax
President's Choice
Non-Stick 24 Cups Mini Muffin Pan
1 ea, $11.00/1ea
Out of Stock
sale: $14.00, formerly: $18.00
SAVE $4.00
Plus tax
Trudeau
Resistech 12 count muffin pan metal 0.6 millimetres
1 ea, $14.00/1ea
sale: $13.00, formerly: $17.00
SAVE $4.00
Plus tax
Wilton
Non-Stick Bakeware 12 Cup Muffin Pan Silver 26.6 X 36.8 X 3.3 Cm
1 ea, $13.00/1ea
sale: $16.00, formerly: $21.00
SAVE $5.00
Plus tax
Trudeau
Resistech 24CT Mini Muffin Pan Metal 0.6MM
1 ea, $16.00/1ea
sale: $11.00, formerly: $16.00
SAVE $5.00
Plus tax
President's Choice
Non-Stick 6 Cup Jumbo Muffin Pan
1 ea, $11.00/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































