Filters
Bath
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.00 MIN 3
, formerly: $14.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Hand Towel, Chambray
1 ea, $14.00/1ea
sale: $20.00 MIN 2
, formerly: $24.00
Plus tax
President's Choice
Hygro Bath Sheet White
1 ea, $24.00/1ea
sale: $11.00 MIN 3
, formerly: $14.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Hand Towel, Taupe
1 ea, $14.00/1ea
sale: $8.00 MIN 3
, formerly: $10.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Face Towel, Chambray
1 ea, $10.00/1ea
sale: $11.00 MIN 3
, formerly: $14.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Hand Towel, Ash
1 ea, $14.00/1ea
sale: $23.00 MIN 2
, formerly: $27.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Bath Towel, Chambray
1 ea, $27.00/1ea
sale: $8.00 MIN 3
, formerly: $10.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Face Towel, Taupe
1 ea, $10.00/1ea
sale: $23.00 MIN 2
, formerly: $27.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Bath Towel, Ash
1 ea, $27.00/1ea
sale: $11.00 MIN 3
, formerly: $14.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Hand Towel, White
1 ea, $14.00/1ea
sale: $23.00 MIN 2
, formerly: $27.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Bath Towel, Taupe
1 ea, $27.00/1ea
sale: $28.00 MIN 2
, formerly: $33.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Bath Sheet, Taupe
1 ea, $33.00/1ea
sale: $28.00 MIN 2
, formerly: $33.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Bath Sheet, Chambray
1 ea, $33.00/1ea
sale: $8.00 MIN 3
, formerly: $10.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Face Towel, White
1 ea, $10.00/1ea
sale: $8.00 MIN 3
, formerly: $10.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Face Towel, Ash
1 ea, $10.00/1ea
sale: $28.00 MIN 2
, formerly: $33.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Bath Sheet, Ash
1 ea, $33.00/1ea
sale: $23.00 MIN 2
, formerly: $27.00
Plus tax
PC Organics
Organic Cotton Bath Towel, White
1 ea, $27.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































