Calcium
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.79, formerly: $18.49
SAVE $3.70
Plus tax
Centrum
Prenatal Multigummies Block
60 ea, $0.25/1ea
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $20.99
SAVE $6.60
Plus tax
Lil Critters
Paw Patrol Children’s Gummy Multivitamin
190 ea, $0.08/1ea
Low Stock
Low Stock

sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Life Brand
Calcium 500 mg 275 Tablets
275 ea, $0.05/1ea

sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
Caltrate
Plus Calcium Supplement For Bone Health, Tablets, 60 Count
60 ea, $0.23/1ea
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Plus tax
Life Brand
Orange Flavour Vitamin C 500 mg 120 Chewable Tablets
120 ea, $0.06/1ea

sale: $12.59, formerly: $15.99
SAVE $3.40
Plus tax
Life Brand
Calcium Citrate 300 mg 120 Tablets
120 ea, $0.10/1ea

sale: $9.89, formerly: $10.99
SAVE $1.10
Plus tax
Life Brand
Calcium 500 mg with Vitamin D3 200 IU 275 Tablets
275 ea, $0.04/1ea
Low Stock

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Calcium Magnesium with Vitamin D3 200 IU 200 Tablets
200 ea, $0.06/1ea
Low Stock
sale: $13.49, formerly: $14.99
SAVE $1.50
Plus tax
Life Brand
Calcium 600 mg with Vitamin D3 500 IU 90 Softgels
90 ea, $0.15/1ea
Low Stock
Low Stock

sale: $5.84, formerly: $6.49
SAVE $0.65
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 1000 Iu, Chocolate, 100 Chewable Tablets
100 ea, $0.06/1ea

sale: $15.29, formerly: $20.81
SAVE $5.52
Plus tax
Life Brand
Calcium with Vit D
500 ml, $3.06/100ml
sale: $8.09, formerly: $8.99
SAVE $0.90
Plus tax
Life Brand
Calcium 300 mg with Vitamin D3 200 IU 120 Tablets
120 ea, $0.07/1ea
sale: $13.99, formerly: $17.49
SAVE $3.50
Plus tax
Caltrate
Calcium with Vitamin D
60 ea, $0.23/1ea
Low Stock

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Maximum Calcium With Vitamin D3 400 Iu 650 Mg Calcium 120 Tablets
120 ea, $0.10/1ea
Low Stock

sale: $8.54, formerly: $9.49
SAVE $0.95
Plus tax
Life Brand
Chromium Picolinate 250Mcg 100 Tablets
100 ea, $0.09/1ea
Low Stock

sale: $11.69, formerly: $12.99
SAVE $1.30
Plus tax
Life Brand
Vitamin B6 100 Mg 100 Tablets
100 ea, $0.12/1ea
Low Stock

sale: $13.94, formerly: $17.99
SAVE $4.05
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500 mg 250 Tablets
250 ea, $0.06/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g












































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































