Herbal & Natural Supplements
Filters
Herbal & Natural Supplements
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.09, formerly: $8.99
SAVE $0.90
Plus tax
Life Brand
Odourless Garlic 120 Softgels
120 ea, $0.07/1ea
Low Stock
sale: $28.79, formerly: $35.99
SAVE $7.20
Plus tax
Natural Calm
Original Unflavoured A Magnesium Powder Supplement
226 g, $12.74/100g
sale: $37.49, formerly: $41.99
SAVE $4.50
Plus tax
Renew Life
Ultimate Flora Extra Care Probiotic, 50 Billion Active Cultures, 30 Vegetarian capsules
30 ea, $1.25/1ea
Low Stock
Low Stock
$31.99
Plus tax
Sisu
Calcium, Magnesium & Vitamin D Liquid, Strawberry
450 ml, $7.11/100ml
Low Stock
sale: $22.09, formerly: $25.99
SAVE $3.90
Plus tax
Nature's Way
Milk Thistle 60 Vegetarian Capsules
60 ea, $0.37/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Natural Calm
Ionic Magnesium Citrate Powder Kids Organic Raspberrry-Lemon Flavour
113 g, $17.69/100g
Low Stock
sale: $28.79, formerly: $35.99
SAVE $7.20
Plus tax
Natural Calm
Sweet Lemon Flavour A Magnesium Powder Supplement
226 g, $12.74/100g
sale: $20.24, formerly: $25.99
SAVE $5.75
Plus tax
Renew Life
FibreSmart, Fibre Supplement
120 ea, $0.17/1ea
sale: $22.39, formerly: $29.99
SAVE $7.60
Plus tax
OLLY
Gummy Rings Metabolism Snappy Apple
30 ea, $0.75/1ea
Out of Stock
sale: $26.99, formerly: $31.99
SAVE $5.00
Plus tax
Renew Life
Ultimate Flora Ultimate Care Probiotic, 100 Billion Active Cultures, 14 Vegetarian capsules
14 ea, $1.93/1ea
Low Stock
sale: $29.74, formerly: $31.99
SAVE $2.25
Plus tax
Nature's Way
Oregano Oil 60 Vegetarian Capsules
60 ea, $0.50/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































