Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Grace
Chicken Vienna Sausages In Chicken Broth
130 g, $1.15/100g
sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Grace
Chicken Vienna Sausages In Chicken Broth, Hot & Spicy
130 g, $1.15/100g
sale: $1.69, formerly: $1.79
SAVE $0.10
Hereford
Quality Vienna Sausage in Chicken Broth
130 g, $1.30/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































