Frozen Fruit & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Baby Blend
400 g, $1.00/100g
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
President's Choice
Sous-Chef Sides Miso Glazed Carrots
500 g, $0.60/100g
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
President's Choice
Riced Ready Veggie California Blend
500 g, $0.60/100g
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
President's Choice
Ready Veggie Cuts Sweet Potato
350 g, $0.86/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Viva
405 g, $2.59/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Saphir
405 g, $2.59/100g

sale: $10.50, formerly: $10.99
SAVE $0.49
Plus tax
Evive
Smoothie Cubes Samouraï
405 g, $2.59/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































