Frozen Appetizers & Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Pillsbury
Pizza Pops Pepperoni and Bacon 8ct
760 g, $1.18/100g
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Pillsbury
Pizza Pops 3 Cheese Flavour 8ct
760 g, $1.18/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Mozzarella Cheese Sticks
454 g, $1.98/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
World of Flavours Pad Thai Spring Rolls
574 g, $1.39/100g

sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
President's Choice
Pork Sausage Roll
500 g, $1.80/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Bacon-Wrapped Stuffed Jalapeno Peppers
225 g, $4.00/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Tortilla and Jalapeno Cheese Sticks
345 g, $2.61/100g

sale: $10.50, formerly: $14.49
SAVE $3.99
Pogo
All Beef Frozen Corn Dogs
600 g, $1.75/100g
sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Shana
Wholemeal Chapatti 10 Wholewheat Chapatti
400 g, $0.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































