Frozen Pizza
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.00, formerly: $11.99
SAVE $0.99
Oggi
Pinza Rome Gluten-Free Roman Style Flatbread Pizza, Spinach
173 g, $6.36/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Tuscanini
Kosher Pizza, Premium, Classic Margherita
400 g, $2.25/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Tuscanini
Kosher Premium Pizza, Grilled Veggie
425 g, $2.12/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































