Frozen Pizza
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
RED BARON
Fully Loaded Meat Lover's Hand Tossed Crust Frozen Pizza
805 g, $0.99/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Garlic and Cheese Trio Focaccia
456 g, $1.42/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Margarita Pizza
330 g, $1.36/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pizza Pockets Three Cheese, 6 pack
600 g, $1.17/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Squash, Kale, and Beet Flatbread
343 g, $1.89/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Basil and Spinach Pesto Focaccia
415 g, $1.56/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
RED BARON
Fully Loaded Pepperoni Hand Tossed Crust Frozen Pizza
815 g, $0.98/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Piccolissima Pepperoni Mini Pizzas, 12 Count
288 g, $1.56/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
RED BARON
Rising Crust Four Cheese Medley Frozen Pizza
740 g, $0.95/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Mini Pizzas, Three Cheese 12-Count
288 g, $1.56/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pizza, Diavola
362 g, $1.24/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pockets Cheeseburger, 6 pack
540 g, $1.30/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































