Frozen Pastries & Desserts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
McCain
Deep'n Delicious Chocolate Cake
510 g, $1.18/100g

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
McCain
Deep'n Delicious Marble Cake
510 g, $1.18/100g

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
McCain
Deep'n Delicious Vanilla Cake
510 g, $1.18/100g

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
McCain
Deep'n Delicious Cookies & Cream Cake
510 g, $1.18/100g

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
McCain
Deep'n Delicious Vanilla Coconut Cake
510 g, $1.18/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml










































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































