
Game Day Ready
Everything you need to tackle the big game.

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
President's Choice
1 l, $0.25/100ml
sale: $2.25 MIN 4
, formerly: $2.99
Michelina
255 g, $1.17/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
454 g, $1.98/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
574 g, $1.39/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
225 g, $4.00/100g

sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
President's Choice
500 g, $1.80/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
345 g, $2.61/100g
sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
President's Choice
500 g, $1.80/100g