Quick meals to feed your whole team.
Everything you need to tackle the big game.
Stay quenched from start to finish.
Small bites worth cheering for.
Aisle
Brand
Bagel Bites
Bento
Black Diamond
CAVENDISH FARMS
Cheemo
D'Italiano
Dr Oetker
El Monterey
Furlani
King's Hawaiian
LA FOURNEE DOREE
Lous
Marcangelo
McCain
Montana's
No Name
Old El Paso
PC Black Label
PC Blue Menu
Pogo
Prana
President's Choice
Reser's
Stagg
Swanson Meat Pies
Swiss Chalet
TINA'S
Wonder
Deals
$1,$2,$3,$4,$5
Price Reduction
Multi-Buy
PC Optimum Points
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Source of Iron
Source of Protein
Raised Without Antibiotics
GMO Free
No Added Hormones
Vegetarian
Halal
Vegan
Source of Calcium
Gluten Free
Kosher
$13.00
Plus tax
900 g, $1.44/100g
$10.00
1.13 kg, $0.88/100g
$5.00
16x40.0 g, $0.78/100g
$17.00
560 g, $3.04/100g
$6.00
379 g, $1.58/100g
$16.00
908 g, $1.76/100g
$18.00
819 g, $2.20/100g
665 g, $2.71/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
800 g, $0.75/100g
$14.00
850 g, $1.65/100g
$19.50
2 kg, $0.98/100g
$25.00
1.1 kg, $2.27/100g
$20.00
875 g, $2.29/100g
$8.49
1250 g, $0.68/100g
940 g, $1.70/100g
725 g, $2.21/100g
1.13 kg, $2.21/100g
$65.00
2.39 kg, $2.72/100g
$5.49
520 g, $1.06/100g
$15.00
770 g, $1.95/100g
$5.50
2 kg, $0.28/100g
$20.99
1.5 kg, $1.40/100g
$7.99
740 g, $1.08/100g
400 g, $1.38/100g
650 g, $0.92/100g
810 g, $1.98/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
425 g, $1.06/100g
500 g, $3.00/100g
sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
750 g, $0.73/100g
$8.50
500 g, $1.70/100g
Low Stock
$19.00
601 g, $3.16/100g
900 g, $2.17/100g
1 ea, $14.00/1ea
$10.50
450 g, $2.33/100g
$11.00
445 g, $2.47/100g
629 g, $1.75/100g
2.27 kg, $0.86/100g
1.39 kg, $1.29/100g
1.5 kg, $0.67/100g
272 g, $5.88/100g
1 kg, $1.30/100g
236 g, $3.60/100g
1.1 kg, $0.91/100g
sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $3.29
200 g, $1.65/100g
$9.00
256 g, $3.52/100g
215 g, $3.95/100g
555 g, $2.34/100g