Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Plus tax
Osem
Kosher Bissli Wheat Snacks, BBQ & Smokey Remix
70 g, $3.27/100g
Out of Stock
sale: $5.49, formerly: $6.99
SAVE $1.50
Manischewitz
Kosher Wafers, Chocolate Flavoured
500 g, $1.10/100g
sale: $18.79, formerly: $19.99
SAVE $1.20
Klein
Kosher Klein's Naturals Dried Mango
198 g, $9.49/100g
Low Stock
sale: $1.79, formerly: $1.99
SAVE $0.20
Snappy Snax
Kosher Chocolate Wafers Belgian-Style Wafers
175 g, $1.02/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $11.00 MIN 2
, formerly: $12.00
President's Choice
Thick and Juicy™ Prime Rib Beef Burgers
568 g, $2.11/100g





























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































