Hand & Foot Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
The Unscented Company
Hand Soap
500 ml, $1.80/100ml
Low Stock
sale: $13.99, formerly: $17.99
SAVE $4.00
Plus tax
The Unscented Company
Body Soap For All Skin Types
500 ml, $2.80/100ml
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
The Unscented Company
Soap Bar
120 g, $4.99/100g
sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
Plus tax
Softsoap
Soap, Deeply Moisturizing Liquid Hand Pump, Warm Vanilla & Coconut Milk
332 ml, $1.05/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
Plus tax
Softsoap
Soap, Antibacterial Liquid Hand Pump, Crisp Clean
332 ml, $1.05/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Plus tax
Dial
Antibacterial Foaming Hand Wash, Spring Water
221 ml, $1.81/100ml
1,000 PC Optimum Points
sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
Plus tax
Softsoap
Lavender & Shea Moisturizing Liquid Hand Soap
332 ml, $1.05/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
Plus tax
Softsoap
Coconut & Hibiscus Moisturizing Liquid Hand Soap
332 ml, $1.05/100ml
Low Stock
sale: $3.50, formerly: $4.79
SAVE $1.29
Plus tax
Softsoap
Soap, Antibacterial Liquid Hand Pump, Fresh Citrus
332 ml, $1.05/100ml

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Liquid Soap Refill Fragrance Free
1 l, $0.90/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Eucamint Soap
110 g, $3.63/100g
sale: $3.50, formerly: $4.79
SAVE $1.29
Plus tax
Softsoap
Moisturizing Liquid Hand Soap, Watermelon & Mint
332 ml, $1.05/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
Plus tax
Softsoap
Energized Liquid Hand Soap, Paraben Free, Pump Bottle
332 ml, $1.05/100ml

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Liquid Hand Soap Citrus
1 l, $0.90/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
Plus tax
Softsoap
Joyful Liquid Hand Soap, Pump Bottle
332 ml, $1.05/100ml
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Soaps Lavender
110 g, $3.63/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Lemongrass
110 g, $3.63/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































