Rice Cakes & Health Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Original Large Brown Rice Cakes
127 g, $3.54/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Crispy Minis Cheddar Brown Rice Cakes
100 g, $4.49/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Caramel Chocolate Chip Flavour Large Brown Rice Cakes
199 g, $2.26/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Crispy Minis Crunchy Dill Flavour Brown Rice Cakes
100 g, $4.49/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Savoury Tomato & Basil Flavour Large Brown Rice Cakes
173 g, $2.60/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Crispy Minis Sour Cream & Onion flavour brown rice chips
100 g, $4.49/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Crispy Minis Butter Popcorn Flavour Brown Rice Cakes
100 g, $4.49/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Crispy Minis Sweet Chili flavour brown rice chips
100 g, $4.49/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Crispy Minis BBQ flavour brown rice chips
100 g, $4.49/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Butter Popcorn Flavour Large Brown Rice Cakes
127 g, $3.54/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Quaker
Crispy Minis Salt & Vinegar Brown Rice Cakes
100 g, $4.49/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.49/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Caramel Corn Flavour Large Brown Rice Cakes
186 g, $2.41/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Everything Large Brown Rice Cakes
168 g, $2.67/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml




















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































