Vitamins, Minerals and Supplements
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $14.86, formerly: $16.99
SAVE $2.13
Plus tax
Nature's Way
Sambucus Cold and Flu Care Immune Standardized Elderberry
120 ml, $12.38/100ml
sale: $25.99, formerly: $32.49
SAVE $6.50
Plus tax
Natural Calm
Specifics a Naturally Relaxing Nighttime Drink Wildberry Flavor
113 g, $23.00/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $28.79, formerly: $35.99
SAVE $7.20
Plus tax
Natural Calm
Sweet Lemon Flavour A Magnesium Powder Supplement
226 g, $12.74/100g
sale: $28.89, formerly: $33.99
SAVE $5.10
Plus tax
Nature's Way
Tablets Cortisol Manager
28 ea, $1.03/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































