Bacon
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.50
President's Choice
Dry-Cured Thick Cut Naturally Smoked Bacon
375 g, $2.00/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.50
President's Choice
Applewood Smoked Bacon
375 g, $2.00/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.00
Schneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $2.40/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.00
Schneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $2.40/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.00
Maple Leaf
Lazy Maple Natural Bacon
375 g, $2.40/100g
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.50
President's Choice
Maple Flavoured Naturally Smoked Bacon
375 g, $2.00/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.00
Maple Leaf
Natural Less Salt Bacon
375 g, $2.40/100g

sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.00
Maple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $2.40/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.50
President's Choice
Smoky Bonfire Double-Smoked Bacon
375 g, $2.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g





































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































