Frozen Pizza
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Pillsbury
Pizza Bites Pizza Snacks Pepperoni
693 g, $1.30/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Bagel Bites
Cheese & Pepperoni Frozen Pizza Snacks
198 g, $2.02/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pepperoni Pizza
320 g, $1.41/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Spinaci (Spinach) Pizza
390 g, $1.15/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Chicken, Bacon, and Caramelized Onion Flatbread
340 g, $1.91/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Quattro Formaggi (4 Cheese) Pizza
340 g, $1.32/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Pepperoni Pizza
395 g, $1.14/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Three Meat Pizza
395 g, $1.14/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Deluxe Pizza
410 g, $1.10/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Hawaiian Pizza
400 g, $1.13/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Cherry Tomato and Arugula Flatbread
350 g, $1.85/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Speciale Pizza
330 g, $1.36/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Sweet with Heat Pepperoni Flatbread
338 g, $1.92/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pollo (Chicken) Pizza
355 g, $1.27/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pepperoni Pesto Pizza
360 g, $1.25/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Classic Canadian Pizza
410 g, $1.10/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dr Oetker
Giuseppe Garlic Fingers
317 g, $1.57/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Mushroom Funghi Pizza
365 g, $1.23/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Mozzarella Pizza
325 g, $1.38/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pizza Pockets Pepperoni, 6 pack
600 g, $1.17/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pizza Seasoned Beef, Mozzarella, Tomatoes
368 g, $1.22/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
RED BARON
Rising Crust Signature Pepperoni Frozen Pizza
775 g, $0.90/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































