Frozen Pizza
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Pillsbury
Pizza Bites Pizza Snacks Pepperoni
693 g, $1.30/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Bagel Bites
Cheese & Pepperoni Frozen Pizza Snacks
198 g, $2.02/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pepperoni Pizza
320 g, $1.41/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Spinaci (Spinach) Pizza
390 g, $1.15/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Chicken, Bacon, and Caramelized Onion Flatbread
340 g, $1.91/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Quattro Formaggi (4 Cheese) Pizza
340 g, $1.32/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Pepperoni Pizza
395 g, $1.14/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Three Meat Pizza
395 g, $1.14/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Deluxe Pizza
410 g, $1.10/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Hawaiian Pizza
400 g, $1.13/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Cherry Tomato and Arugula Flatbread
350 g, $1.85/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Speciale Pizza
330 g, $1.36/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Sweet with Heat Pepperoni Flatbread
338 g, $1.92/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pollo (Chicken) Pizza
355 g, $1.27/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pepperoni Pesto Pizza
360 g, $1.25/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Classic Canadian Pizza
410 g, $1.10/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dr Oetker
Giuseppe Garlic Fingers
317 g, $1.57/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Mushroom Funghi Pizza
365 g, $1.23/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Mozzarella Pizza
325 g, $1.38/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pizza Pockets Pepperoni, 6 pack
600 g, $1.17/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pizza Seasoned Beef, Mozzarella, Tomatoes
368 g, $1.22/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
RED BARON
Rising Crust Signature Pepperoni Frozen Pizza
775 g, $0.90/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































