Frozen Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Summer Sweet Peas
750 g, $0.53/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Peaches N Cream Corn
750 g, $0.53/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Peas Tender Young, Sweetlets
750 g, $0.53/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Mixed Vegetables
750 g, $0.53/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Essentials, California Blend
500 g, $0.80/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Whole Kernel Corn Niblets
750 g, $0.53/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Cut Broccoli
500 g, $0.80/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Stir Fry Medley
400 g, $1.00/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Japanese Mix
500 g, $0.80/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Bean & Carrot Medley
500 g, $0.80/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selection, Asian Blend Vegetables
400 g, $1.00/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Essentials, Antioxidant Italian Blend
400 g, $1.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































