Kid Friendly
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Yoplait
Tubes Yogurt 1% M.F. Strawberry Banana & Fruit Punch
448 g, $1.00/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Yoplait
Tubes Yogurt Strawberry 1% M.F, Kids Snacks, 56 g, 8 ct
448 g, $1.00/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
Nanö Drinkable Vanilla Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
Nanö Drinkable Raspberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
Nanö Drinkable Banana Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
Nanö Drinkable Peach Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Yoplait
Tubes Yogurt Mixed Berry Flavour 1% M.F.
448 g, $1.00/100g

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
IOGO
Nanö Bubbles Mixed Berries Yogurt 1.5%100G
4x100.0 g, $0.75/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Yoplait
Tubes Yogurt Vanilla Flavour 1% M.F.
448 g, $1.00/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
Nanö Drinkable Vanilla Lactose-Free Yogurt 1%
558 ml, $0.89/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Yoplait
Tubes Yogurt Raspberry Flavour 1% M.F.
448 g, $1.00/100g
Low Stock

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
IOGO
Nanö Bubbles Banana Yogurt With Mango Bubbles 1.5%
4x100.0 g, $0.75/100g

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
IOGO
Nanö Bubbles Orange Cream Yogurt With Mango Bubbles 1.5%
4x100.0 g, $0.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Yoplait
1% Yogurt Tubes, Cherry, Lime and Blue Raspberry Flavour, Special Edition, Kids Snacks
448 g, $1.00/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g


















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































