Sliced Cheese
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
No Name
Marble Cheddar Cheese Slices
230 g, $2.52/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
No Name
Old Cheddar Cheese Slices
210 g, $2.76/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
No Name
Medium Cheddar Cheese Slices
230 g, $2.52/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
No Name
Mozzarella Cheese Slices
230 g, $2.52/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Havarti Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Lactose Free Marble Cheddar Cheese Slices
210 g, $2.85/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Kraft
Mozzarella Processed Cheese Slices
410 g, $1.41/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Monterey Jack Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g
Low Stock

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Gouda Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Lactose Free Old Cheddar Cheese Slices
210 g, $2.85/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Kraft
Sharp Cheddar Extra Thick Slices
410 g, $1.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in CanadaGay Lea
Real Whipped Cream, Regular
225 g, $2.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml














































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































