Disposable Training Pants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 74 Count
74 ea, $0.45/1ea
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 5T-6T (46+ lbs), 66 Count
66 ea, $0.67/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Boys' Night-Time Training Pants, 5T-6T (46-60 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $27.00, formerly:
Limit 4, after limit $31.99
Plus tax
Pampers
Girls Bedwetting Nighttime Underwear, Size S/M (38-70 lbs), 44 Count
44 ea, $0.73/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Girls' Night-Time Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 60 Ct
60 ea, $0.55/1ea
Low Stock
$31.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Training Underwear Boys Size 3 2T3T 74 Count
74 ea, $0.43/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 104 Count
104 ea, $0.42/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 5 (3T4T), 100 Count
100 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $27.00, formerly:
Limit 4, after limit $31.99
Plus tax
Pampers
Girls Bedwetting Nighttime Underwear, Size L (64-95+ lbs), 34 Count
34 ea, $0.94/1ea
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Potty Training Pants Size 5 (3T4T), 100 Count
100 ea, $0.44/1ea
Low Stock
$31.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Potty Training Pants Size 4 (2T3T), 74 Count
74 ea, $0.43/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 104 Count
104 ea, $0.42/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 58 Count
58 ea, $0.76/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Girls' Night-Time Training Pants, 5T-6T (46-60 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 58 Count
58 ea, $0.76/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 42 Count
42 ea, $0.79/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 42 Count
42 ea, $0.79/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g






























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































