
Game Day Ready
Everything you need to tackle the big game.

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
454 g, $1.98/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
350 g, $1.14/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g

sale: $9.00, formerly: $12.00
SAVE $3.00
President's Choice
500 g, $1.80/100g

sale: $10.00, formerly: $10.49
SAVE $0.49
President's Choice
360 g, $2.78/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
President's Choice
200 g, $1.75/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
574 g, $1.39/100g

sale: $4.50, formerly: $7.99
SAVE $3.49
Brandt
250 g, $18.00/1kg $1.80/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g