Backpacks & Carriers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$22.99
Plus tax
Nuk
First Baby Bottles, 3+ M, 300 ml, Plastic, Whale, 3PK
3 ea, $7.66/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$7.99
Plus tax
Nuk
First Choice Baby Pacifiers, 18-36 M, Turtle & Whale. 2PK
2 ea, $4.00/1ea
PC Optimum Offer
$15.49
Plus tax
Nuk
First Choice Classic Night Baby Pacifiers, 0-6M, Blue, 2PK
1 ea, $2.58/1ea
PC Optimum Offer
$12.99
Plus tax
Nuk
First Choice Winnie the Pooh Learner Cup, 6+ M, 150 ml, 1PK
1 ea, $12.99/1ea
PC Optimum Offer
$9.99
Plus tax
Nuk
Perfect Match Air Baby Pacifiers, 6-18 M, Lion & Zebra, 2PK
2 ea, $5.00/1ea
PC Optimum Offer
$9.79
Plus tax
Nuk
Perfect Match Baby Pacifiers, 0-6m, Green & Blue, 2PK
2 ea, $4.90/1ea
PC Optimum Offer
$10.99
Plus tax
Nuk
Perfect Match Learner Cup, 6+ M, 150 ml, Sheep, 1PK
1 ea, $10.99/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$10.99
Plus tax
Nuk
Perfect Match Learner Cup, 6+ M, 260 ml, Monkey, 1PK
1 ea, $10.99/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































