Filters
Diapers, Wipes & Training Pants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 4 - 168 Count, Disposable Baby Diapers
168 ea, $0.30/1ea
Low Stock
$49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 5 - 148 Count, Disposable Baby Diapers
148 ea, $0.34/1ea
Low Stock
$49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 3 - 180 Count, Disposable Baby Diapers
180 ea, $0.28/1ea
Low Stock
$49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 6 - 108 Count, Disposable Baby Diapers
108 ea, $0.46/1ea
Low Stock
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.99
Plus tax
Huggies
Natural Care Sensitive Baby Wipes, Unscented, 1 Flip-Top Pack (56 Wipes Total)
56 ea, $0.07/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.99
Plus tax
Huggies
Simply Clean Unscented Baby Wipes,1 Flip-Top Pack (64 Wipes Total)
64 ea, $0.06/1ea
Low Stock
sale: $27.00, formerly:
Limit 4, after limit $29.99
Plus tax
Huggies
Natural Care Sensitive Baby Wipes, Unscented, 15 Flip-Top Packs (960 Wipes Total)
960 ea, $0.03/1ea
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.99
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 5 (27+ lbs), 104 Ct
104 ea, $0.40/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.99
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 4 (22-37 lbs), 120 Ct
120 ea, $0.35/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $9.99
Plus tax
Millie Moon
Sensitive Wipes
216 ea, $0.05/1ea
Low Stock
sale: $27.00, formerly:
Limit 4, after limit $29.99
Plus tax
Huggies
Baby Wipes, Natural Care Sensitive, UNSCENTED, 6 Refill Packs, 1,008 Wipes
1 ea, $0.03/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.99
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 6 (35+ lbs), 84 Ct
84 ea, $0.50/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.99
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 5, 100 Count
100 ea, $0.42/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.99
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 6, 80 Count
80 ea, $0.52/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Large (68-95 lbs), 34 Ct
34 ea, $0.97/1ea
Low Stock
sale: $27.00, formerly:
Limit 4, after limit $29.99
Plus tax
Huggies
Simply Clean Unscented Baby Wipes, 6 Refill Packs (1152 Wipes Total)
1152 ea, $0.03/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.99
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 3 (16-28 lbs), 136 Ct
136 ea, $0.31/1ea
Low Stock
sale: $21.00, formerly:
Limit 4, after limit $24.49
Plus tax
Huggies
Baby Wipes, Natural Care Sensitive, UNSCENTED, 10 Flip Top Packs, 560 Wipes
560 ea, $0.04/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.99
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 4, 116 Count
116 ea, $0.36/1ea
Low Stock
$41.99
Plus tax
Pampers
Baby Dry Ultra Diapers, Size 7, (41+ lbs), 105 Count
105 ea, $0.40/1ea
Low Stock
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Plus tax
Pampers
Baby Clean Wipes Fragrance Free 3X Pop-Top Packs 216 Count
216 ea, $0.05/1ea
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $54.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S4, 176 Count
176 ea, $0.31/1ea
Low Stock
sale: $21.00, formerly:
Limit 4, after limit $24.49
Plus tax
Huggies
Simply Clean Unscented Baby Wipes, 11 Flip-Top Packs (704 Wipes Total)
704 ea, $0.03/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 5 (25-37 lb.), 136 Ct
136 ea, $0.31/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size Newborn (up to 10 lbs), 144 Ct
144 ea, $0.29/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































