Aisle
Brand
Food for Life
Silver Hills
Price
$5-$10
$10-$15
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
Plant Based
GMO Free
Tree Nut Free Facility
Nut Free
Peanut Free
Kosher
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$5.50
ACE
595 g, $0.92/100g
$11.49
680 g, $1.69/100g
$4.99
GT's
480 ml, $1.04/100ml
$6.99
430 g, $1.63/100g
$8.99
Little Northern Bakehouse
567 g, $1.59/100g
615 g, $1.14/100g
482 g, $1.87/100g
680 g, $1.03/100g
$5.99
Becel
454 g, $1.32/100g
You might like
$5.49
454 g, $1.21/100g