Incontinence
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Tena
Women Sensitive Care Overnight Incontinenc Pads 28 Ct
28 ea, $0.71/1ea
PC Optimum Offer
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Tena
Women Sensitive Care Extra Coverage Maximum Pads 39 Ct
39 ea, $0.51/1ea
PC Optimum Offer
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Tena
MEN Protective Overnight Incontinence Guards, 48 Count
48 ea, $0.42/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































