Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $25.00, formerly: $26.99
SAVE $1.99
Nabob
Traditional Fine Grind Ground Coffee
930 g, $2.69/100g
sale: $19.00, formerly: $21.99
SAVE $2.99
Maxwell House
Medium Original Roast Ground Coffee
864 g, $2.20/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
Maxwell House
Original Roast Instant Coffee
150 g, $4.67/100g
sale: $19.00, formerly: $21.99
SAVE $2.99
Maxwell House
Medium Dark Roast Ground Coffee
900 g, $2.11/100g
sale: $9.00, formerly: $9.99
SAVE $0.99
Nescafe
GOLD Espresso Premium Instant Coffee With Rich Crema
100 g, $9.00/100g
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
Rich French Vanilla Flavoured Instant Coffee Mix, Makes 50 Servings
100 g, $9.99/100g
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
Rich Hazelnut Flavoured Instant Coffee Mix
100 g, $9.99/100g
sale: $19.00, formerly: $21.99
SAVE $2.99
Maxwell House
Pure Ground Coffee Breakfast Blend
900 g, $2.11/100g
sale: $4.00, formerly: $5.99
SAVE $1.99
President's Choice
Dark Roast Instant & Microground Coffee
100 g, $4.00/100g
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.29
Nescafe
Sweet & Creamy French Vanilla Flavoured Instant Coffee Mix
351 g, $2.65/100g
Low Stock
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
Rich Colombian Instant Coffee, Add Hot Water
100 g, $9.99/100g
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
Ground 100% Arabica Coffee Pike Place Medium Roast
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































