Games
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $22.94, formerly: $32.00
SAVE $9.06
Plus tax
Evolve
Washer Toss Game Set
1 ea, $22.94/1ea
Out of Stock
sale: $24.94, formerly: $32.00
SAVE $7.06
Plus tax
Evolve
Pickelball Paddle Set
1 ea, $24.94/1ea
Out of Stock
sale: $26.94, formerly: $35.00
SAVE $8.06
Plus tax
Evolve
Smashball Game Set
1 ea, $26.94/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g









---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































