Aisle
Brand
Beretta
Buffalo Wild Wings
Bull's-Eye
Butcher's Selection
Butterball
Cholula
Chuck Hughes
Club House
Cock
Cool Runnings
Cracker Barrel
Dawson's
Diana
Doritos
Dutchman's Gold
El Yucateco
Fire Barns
Firecracker
Flying Goose
Frank's
Frenchs
G Hughes Smokehouse
Gold Label
Grace
Grimms
Heartbeat Hot Sauce Co.
Heinz
Hellmann's
Hostess
HP
Huy Fong
Jack Links
Janes
Keens
Kingway
Kraft
La Costena
Lee Kum Kee
Lynch
Maple Leaf
Maple Lodge Farms LT
Marie Sharp's
Melinda's
Mina
Montana's
Nando's
Neal Brothers Foods
No Name
Peace River Honey
Pepper North
Pepperidge Farm
Pillsbury
Pogo
President's Choice
Primal Kitchen
Schneiders
Shopsys
Skinnygirl
Slim Jim
Snyders
St Hubert
Stubb's
Sweet Baby Ray's
Swiss Chalet
T&T
Tabasco
Taco Bell
Takis
The Keg
Uni Eagle
Valentina
VH
Wildly Delicious
Yellow bird
Zabiha Halal
Deals
Price Reduction
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Fat-Free
Lactose Free
Source of Protein
Keto
Vegan
Source of Omega 3
Kosher
Source of Iron
Raised Without Antibiotics
GMO Free
Sugar Free
Vegetarian
Halal
Gluten Free
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$5.50
354 ml, $1.55/100ml
$9.99
680 ml, $1.47/100ml
$5.99
354 ml, $1.69/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
340 ml, $1.03/100ml
$3.49
100 ml, $3.49/100ml
$6.00
1 l, $0.60/100ml
You might like