Aisle
Brand
Burnbrae Farms
Kelloggs
No Name
No Yolks
PC Blue Menu
Deals
Price Reduction
Price
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Low in Fat
Low in Sugar
Fat-Free
Source of Omega 3
Gluten Free
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.49
340 g, $1.03/100g
$9.50
1 kg, $0.95/100g
sale: $5.25, formerly: $5.79
SAVE $0.54
500 g, $1.05/100g
$5.50
500 g, $1.10/100g
$7.49
936 g, $0.80/100g
$16.99
1.68 kg, $1.01/100g
500 g, $1.05/100g $0.48/1lb
12 ea, $0.62/1ea
$3.29
340 g, $0.97/100g
$5.99
Becel
454 g, $1.32/100g
You might like