Leashes, Collars, & Harnesses
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g








---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































