Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
$10.49
Plus tax
Tresemme
Hairspray Extra Hold for Moisture Lock and 24-hour Frizz Control
311 g, $3.37/100ml
Low Stock
sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Plus tax
Garnier
Fructis Fortifying Shampoo Normal To Oily Hair
370 ml, $1.08/100ml
sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Plus tax
Garnier
Fructis Fortifying Shampoo Frizzy, Dry Hair
370 ml, $1.08/100ml
sale: $4.00, formerly: $5.49
SAVE $1.49
Plus tax
Garnier
Fructis Sleek & Shine Frizzy, Dry Hair Fortifying Conditioner
354 ml, $1.13/100ml
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Moisturizing Shampoo, Coconut and Vanilla
488 ml, $2.87/100ml
Out of Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Original Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































