Incontinence
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Tena
Women Sensitive Care Overnight Incontinenc Pads 28 Ct
28 ea, $0.71/1ea
PC Optimum Offer
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Tena
Women Sensitive Care Extra Coverage Maximum Pads 39 Ct
39 ea, $0.51/1ea
PC Optimum Offer
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Tena
MEN Protective Overnight Incontinence Guards, 48 Count
48 ea, $0.42/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































