Cookware
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$35.00 Member Price
, formerly: $48.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
Honeycomb Clad 12inch Skillet
1 ea, $48.00/1ea
sale: $22.00, formerly: $23.00
SAVE $1.00
Plus tax
Everyday Essentials
Everyday Essentials Non-Stick Jumbo Cooker with Lid, Cool Touch Handles, Aluminum Construction, Black, 12 in
1 ea, $22.00/1ea
Low Stock
$45.00
Plus tax
President's Choice
CeraWare Ceramic Non-Stick Cast Aluminum Dutch Oven - 6 qt
1 ea, $45.00/1ea
Low Stock
$40.00
Plus tax
President's Choice
CeraWare Ceramic Non-Stick Cast Aluminum sauté Pan - 4 qt
1 ea, $40.00/1ea
Low Stock
$36.00
Plus tax
President's Choice
Pro Performance Tri-Ply Stainless Steel Saucepan - 3 qt
1 ea, $36.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g







































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































