Vitamins, Minerals and Supplements
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $37.99, formerly: $42.99
SAVE $5.00
Plus tax
VITAL PROTEINS
Bovine Collagen Powder, Hydrolyzed Collagen Per Serving - Unflavoured
284 g, $13.38/100g
Low Stock
sale: $55.99, formerly: $59.99
SAVE $4.00
Plus tax
VITAL PROTEINS
Marine Collagen Peptides Powder
221 g, $25.33/100g
Low Stock
sale: $62.99, formerly: $69.99
SAVE $7.00
Plus tax
VITAL PROTEINS
Bovine Collagen Peptides Powder
567 g, $11.11/100g
Low Stock
sale: $39.99, formerly: $44.99
SAVE $5.00
Plus tax
VITAL PROTEINS
Collagen Creamer, Vanilla-flavoured
303 g, $13.20/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $18.99
SAVE $6.00
Plus tax
A Vogel
Sore Throat Spray Cold & Flu
30 ml, $43.30/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
Low Stock

sale: $41.99, formerly: $44.99
SAVE $3.00
Plus tax
Genuine Health
Vegan Capsules Probiotic Women'S Daily Advanced Gut Health
30 ea, $1.40/1ea
Low Stock
sale: $32.79, formerly: $40.99
SAVE $8.20
Plus tax
Natural Calm
Magnesium Gummies Raspberry Lemon Flavour
120 ea, $0.27/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































