Cereals, Spreads & Syrups
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Farm Girl
Cinnamon Crisps Cereal No Sugar
280 g, $35.71/100g

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Farm Girl
Rainbow Hoops Cereal No Sugar
280 g, $3.57/100g

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Farm Girl
Chocolate Puffs Cereal No Sugar
280 g, $3.57/100g

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Farm Girl
Honey Os Cereal No Sugar
280 g, $3.57/100g
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Choco Chimps Cereal
284 g, $1.93/100g
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Leapin' Lemurs Cereal
284 g, $1.93/100g
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Bobs Red Mill
Rolled Oats Old Fashioned Organic
907 g, $1.10/100g
PC Optimum Offer

sale: $12.49, formerly: $13.49
SAVE $1.00
Nuts to You
Almond Butter Smooth
365 g, $3.42/100g
sale: $14.29, formerly: $14.99
SAVE $0.70
Nature's Path
Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola
700 g, $2.04/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Bobs Red Mill
Gluten Free Protein Oats
907 g, $0.99/100g
PC Optimum Offer

sale: $8.49, formerly: $9.19
SAVE $0.70
One Degree
Rolled Oats Sprouted
680 g, $1.25/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Prepared in CanadaIOGO
Nanö Drinkable Strawberry Yogurt 1%
6x93.0 ml, $0.89/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































