Bars and Protein
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Peanut Butter
48 g, $5.19/100g

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Chip Cookie Dough Flavour, 20g of protein
68 g, $3.68/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.50
Plus tax
Iron Vegan
Sprouted Protein Bar, Sweet and Salty Caramel
64 g, $7.03/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Apple Cinnamon Granola Bites 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points
sale: $69.25, formerly: $73.99
SAVE $4.74
Plus tax
Iron Vegan
Athlete's Blend Protein Powder
1 kg, $6.93/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Prepared in CanadaOikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
4x100.0 g, $1.20/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Traditional Naan Dippers
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































