Lactose Free
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
IOGO
Nanö Drinkable Strawberry-Banana Lactose-Free Yogurt 1%
6x93.0 ml
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free 2% Dairy Product
2 l, $0.33/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free 1% Dairy Product
2 l, $0.33/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Marble Cheddar
400 g, $1.63/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Naturally Lactose-Free Swiss Cheese
300 g, $2.17/100g

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free Fat Free Skim 0% Dairy Product (2L)
2 l, $0.33/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
President's Choice
Lactose-Free Plain Cream Cheese
250 g, $1.80/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Tre Stelle
Tre Stelle Creamy Cheese Spread, Lactose Free
200 g, $2.50/100g
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Old White Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Natrel
Lactose Free Homogenized Milk
2 l, $0.33/100ml

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Old Yellow Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $4.75, formerly: $6.99
SAVE $2.24
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.75, formerly: $6.99
SAVE $2.24
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.50, formerly: $8.00
SAVE $0.50
Activia
Probiotic Yogurt, Lactose Free, Strawberry/Blueberry/Peach/Mango
12x100.0 g, $0.63/100g

sale: $7.50, formerly: $8.00
SAVE $0.50
Activia
Probiotic Yogurt, Lactose Free, Vanilla/Raspberry/Cherry/Strawberry
12x100.0 g, $0.63/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $6.00, formerly: $12.00
SAVE $6.00
Schneiders
Pepperettes Sausage Sticks, European
250 g, $2.40/100g














































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































