
PC holiday collection
Explore everything from the PC Insiders Report™.
$2.79
Plus tax
President's Choice
100 g, $2.79/100g
Out of Stock

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
President's Choice
300 g, $1.50/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
300 g, $1.50/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
President's Choice
300 g, $1.50/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
300 g, $1.50/100g
Low Stock

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
300 g, $1.50/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
300 g, $1.67/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
226 g, $2.21/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
226 g, $2.21/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
270 g, $1.85/100g
sale: $5.00, formerly: $5.74
SAVE $0.74
President's Choice
300 g, $1.67/100g
Low Stock
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
320 g, $1.72/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
360 g, $1.53/100g
sale: $5.50, formerly: $8.00
SAVE $2.50
President's Choice
450 g, $1.22/100g
Out of Stock
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
113 g, $3.54/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
113 g, $3.54/100g
Out of Stock
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
113 g, $3.54/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
344 g, $1.02/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
142 g, $2.46/100g
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
185 g, $1.89/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
338 g, $1.04/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
340 g, $1.03/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
President's Choice
250 ml, $1.60/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $10.99
SAVE $3.99
PC Black Label
250 g, $2.80/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g

sale: $8.00, formerly: $8.49
SAVE $0.49
PC Black Label
370 ml, $2.16/100ml

Explore everything from the PC Insiders Report™.

Explore classic PC® products for holiday hosting, feasting, and gifting

New PC® items to help you celebrate big and spend small this holiday season

Showstopping PC® mains, mouth-watering prices. Consider any crowd pleased.