
Chocolate & Candy
Bunnies, crème eggs, and more sweet treats.

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
President's Choice
454 g, $1.43/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Cadbury
33 g, $6.03/100g
sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Kinder
60 g, $9.15/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
President's Choice
250 ml, $1.60/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
President's Choice
454 g, $1.43/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
President's Choice
454 g, $1.43/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
President's Choice
200 g, $1.75/100g