
Entertaining Platters
Freshly prepared platters for effortless hosting

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Boursin
150 g, $3.33/100g

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
President's Choice
250 ml, $1.60/100ml
$25.00 Member Price
, formerly: $30.00 Non-Members
Plus tax
592 g, $5.07/100g
sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
Bothwell
170 g, $4.12/100g

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Boursin
150 g, $3.33/100g
sale: $10.00, formerly: $11.99
SAVE $1.99
Snowdonia
200 g, $5.00/100g

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
Boursin
150 g, $3.33/100g
$25.00
Plus tax
President's Choice
1 ea, $25.00/1ea
Low Stock

sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Bothwell
170 g, $4.71/100g