Diapers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 4 - 168 Count, Disposable Baby Diapers
168 ea, $0.30/1ea
Low Stock
$49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 5 - 148 Count, Disposable Baby Diapers
148 ea, $0.34/1ea
Low Stock
$49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 3 - 180 Count, Disposable Baby Diapers
180 ea, $0.28/1ea
Low Stock
$49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 6 - 108 Count, Disposable Baby Diapers
108 ea, $0.46/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 5 (27+ lbs), 104 Ct
104 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Baby Dry Ultra Diapers, Size 5, (20-37 lbs), 138 Count
138 ea, $0.29/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Baby Dry Ultra Diapers, Size 6, (23-44 lbs), 124 Count
124 ea, $0.32/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 4 (22-37 lbs), 120 Ct
120 ea, $0.34/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 5, 96 Count
96 ea, $0.42/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 6 (4T5T), 86 Count
86 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 6 (35+ lbs), 84 Ct
84 ea, $0.49/1ea
Low Stock
$31.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Training Underwear Girls Size 7 5T-6T 46 Count
46 ea, $0.70/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 5, 100 Count
100 ea, $0.41/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Baby Dry Ultra Diapers, Size 4, (22-37 lbs), 156 Count
156 ea, $0.26/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 6, 80 Count
80 ea, $0.51/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Large (68-95 lbs), 34 Ct
34 ea, $0.97/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S4, 116 Count
116 ea, $0.34/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S5, 100 Count
100 ea, $0.40/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 6, 76 Count
76 ea, $0.53/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers Baby Diapers, Size 3 (16-28 lbs), 136 Ct
136 ea, $0.30/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 7, 66 Count
66 ea, $0.61/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Cruisers 360° - Size 4, 108 Count
108 ea, $0.37/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 4, 116 Count
116 ea, $0.35/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size 3, 132 Count
132 ea, $0.30/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Baby Dry Ultra Diapers, Size 7, (41+ lbs), 105 Count
105 ea, $0.38/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $54.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S4, 176 Count
176 ea, $0.31/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $54.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size 5, 148 Count
148 ea, $0.37/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size Newborn (up to 10 lbs), 144 Ct
144 ea, $0.28/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 5 (25-37 lb.), 136 Ct
136 ea, $0.30/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Extra Large (95-120 lbs), 28 Ct
28 ea, $1.18/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size Newborn (up to 10 lbs), 84 Ct
84 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly:
Limit 4, after limit $54.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size 6, 120 Count
120 ea, $0.46/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size 1 (8-14 lbs), 96 Ct
96 ea, $0.34/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Movers HuggFit 360° Baby Diapers, Size 7, 70 Count
70 ea, $0.59/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 66 Count
66 ea, $0.50/1ea
Low Stock
$31.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Training Underwear Boys Size 6 4T5T 56 Count
56 ea, $0.57/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 6, after limit $39.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S2, 144 Count
144 ea, $0.28/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 5 (3T4T), 100 Count
100 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 56 Count
56 ea, $0.59/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size 2 (12-18 lbs), 148 Ct
148 ea, $0.28/1ea
Low Stock
$31.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Training Underwear Boys Size 5T6T 46 Count
46 ea, $0.70/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 4 (20-32 lbs), 150 Ct
150 ea, $0.27/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Extra Small (28-43 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $27.00, formerly:
Limit 4, after limit $31.99
Plus tax
Pampers
Boys Bedwetting Nighttime Underwear, Size S/M (38-70 lbs), 44 Count
44 ea, $0.73/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 6 (28-44 lbs), 112 Ct
112 ea, $0.37/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $41.00
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size 1 (8-14 lbs), 168 Ct
168 ea, $0.24/1ea
Low Stock
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size 2 (12-18 lbs), 84 Ct
84 ea, $0.39/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $6.50, formerly: $8.00
SAVE $1.50
Prepared in CanadaMarcangelo
Maple Breakfast Pork Sausage
375 g, $1.73/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































