To ensure we provide you with the right deals and products on the shelves, you'd like to shop.

Pastries & Danishes

Bubmleberry Rustic Tart
In Cart
$5.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.87 / 100 g
Rustic Tart, Apple
In Cart
$5.99 ea
Sale Price Per Unit: $1.87 / 100 g
Apple Turnover
In Cart
$4.00 ea
Sale Price Per Unit: $1.18 / 100 g
Polish Kolbassa
In Cart
$8.38 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $24.90 / kg $11.29 / lb
Tea Biscuits, Raisin
In Cart
$4.00 ea
Sale Price Per Unit: $1.27 / 100 g
Cherry Turnover
In Cart
$4.00 ea
Sale Price Per Unit: $1.18 / 100 g
Cinnamon Rolls SAVE $0.50 Exp. 05/16
In Cart
$2.49 ea $2.99
Sale Price Per Unit: $0.71 / 100 g
Mini Cinnamon Rolls
In Cart
$5.00 ea
Sale Price Per Unit: $1.85 / 100 g
Tea Biscuits, Cheddar Cheese
In Cart
$4.00 ea
Sale Price Per Unit: $1.27 / 100 g
Grandpa Ham
In Cart
$5.18 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $2.29 / 100 g
Flaky Supreme Cinnamon Rolls SAVE $0.51 Exp. 05/16
In Cart
$3.49 ea $4.00
Sale Price Per Unit: $0.75 / 100 g
Coconut Cream Bun
In Cart
$1.00 ea
Sale Price Per Unit: $1.00 / 100 g
Tea Biscuits, Blueberry
In Cart
$4.00 ea
Sale Price Per Unit: $1.27 / 100 g
Grands! Cinnabon Cinnamon Roll SAVE $0.51 Exp. 05/16
In Cart
$3.49 ea $4.00
Sale Price Per Unit: $0.70 / 100 g
Gourmet Baklava Mix
In Cart
$4.79 ea
Sale Price Per Unit: $2.40 / 100 g
Mixed Nuts Baklava
In Cart
$4.79 ea
Sale Price Per Unit: $2.40 / 100 g
Cranberry Almond Granola
In Cart
$6.99 ea
Sale Price Per Unit: $2.33 / 100 g
Superfruit Granola
In Cart
$6.99 ea
Sale Price Per Unit: $2.33 / 100 g
Walnut Baklava Bites
In Cart
$4.79 ea
Sale Price Per Unit: $2.66 / 100 g
Pretzel Crisps Gluten Free Minis, Original
In Cart
$5.99 ea
Sale Price Per Unit: $4.22 / 100 g
Cashew & Peanut Baklava Fingers
In Cart
$4.79 ea
Sale Price Per Unit: $2.40 / 100 g
Passion Flakie Bars, Blueberry
In Cart
$3.69 ea
Sale Price Per Unit: $1.26 / 100 g
Almond Bites
In Cart
$4.79 ea
Sale Price Per Unit: $2.40 / 100 g
Pastry Shells
In Cart
$3.99 ea
Sale Price Per Unit: $2.49 / 100 g
Chocolate Coconut Granola
In Cart
$6.99 ea
Sale Price Per Unit: $2.33 / 100 g